Free songs
Home / Sloga Lipovica / Izvestaji sa utakmica / Najbolji momenti utakmice 22. kola između ekipa Sloge i Brze

3. Nikola Cvetković
2. Stefan Stamenković (od 75′ Djordje Mitić)

Žuti kartoni:

Još jedna ubedljiva pobeda fudbalera Sloge na domaćem terenu ovog puta savladana je ekipa iz Brze rezultatom 5:1. Od početka utakmice domaći fudbaleri su kontrolisali igru. Pripretio je najpre Dejan Marković koji šutira visoko preko gola a nešto kasnije golman Goran Tasić brani dobar pokušaj Milana Disića. Gosti su imali odličnu šansu kada je posle kornera Marko Stojanović pogodio prečku. U 25-om minutu odličan dupli pas Dejana Markovića i Miloša Đorđevića koga je u šesnaestercu srušio Dušan Anđelković a sudija je dosudio najstrožu kaznu siguran izvođač je bio Danijel Marković koji donosi prednost ekipi Sloge. U 38-om minutu izjednačenje Danijel Dimitrijević postiže evro gol iz slobodnog udarca. Pet minuta kasnije istom merom uzvratio je iskusni Danijel Marković koji takođe postiže gol iz slobodnog udarca uz malu pomoć živog zida. U dvadesetoj sekundi drugog poluvremena bilo je 3:1 Milan Disić je odlično centrirao a Miloš Đorđević postigao svoj prvenac od kako se vratio iz Dubočice. U 65-om minutu centrirai je Danijel Marković iz slobodnog udarca Nikola Milenković se najbolje snalazi pred golom gostiju i povećava prednost Sloge na 4:1. Pet minuta kasnije prelepa asistencija Ivana Jovića ka Milošu Đorđeviću koji postiže gol za konačnih 5:1. Raduje dobra igra pojedinih fudbalera Sloge pre svih Nikole Milenkovića koji je bio igrač utakmice i svojom borbenošću dao primer svojim saigračima kako se bori za ekipu, svakako treba pomenuti i povratnika u tim Ivana Jovića koji je posle duže pauze odigrao zvaničnu utakmicu i pokazao da će biti veliko osveženje za ekipu u nastavku sezone.

U narednom kolu Sloga gostuje ekipi Mladog Borca u Živkovu u nedelju 9. aprila sa početkom u 16:00h.

Video montaža: Milan Disić
Izveštaj pripremio: Dejan Marković